İbrahim Üzülmez

Bursaspor Teknik Direktöründen İdman Öncesi Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Dün öğle saatlerinde yapılan Bursaspor antrenmanının hemen öncesinde yeşil beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez’den açıklama geldi. Son düzlükte rakip takımlarda yaşanacak puan kayıpları ile gelecek müsabakaların daha çetin geçeceğini belirten teknik adam, geriye kalan süreçte Bursaspor armasına herkesin sahip çıkması gerektiğini belirtti.

Bursaspor, dün öğle saatlerinde gerçekleştirdiği idmanla müsabaka hazırlıklarına yoğun bir tempo ile hazırlanmayı sürdürdü. İdman öncesinde ise yeşil beyazlı ekibin tecrübeli Teknik Direktörü olan İbrahim Üzülmez’den açıklama geldi. Başarılı teknik adam, gelecek maçlarda yaşanan puan kayıpları sebebiyle çok daha zorlu müsabakaların yaşanacağını özellikle belirtti. Ligin son bölümlerindeki oyunlarda daha çok zorlu bir sürecin olacağının altını çizen hoca, yeşil beyazlı ekibin sonuna kadar yarış içerisinde olacağına da dikkat çekti. İnancın tam olduğunu ekleyen Üzülmez, telafisi olmayan maçlar oynanacağını ve geriye kalan süreçte herkesin Bursaspor armasına sahip çıkması gerektiğini de açıklamasına ekledi.

3 Puana İhtiyaç Vardı Aldık

İdman öncesi yapmış olduğu açıklamada ilk olarak Balıkesirspor müsabakasının değerlendirmesini yapan çalıştırıcı, zor bir oyun olduğunu ve sporcuların üstlerine düşen görevi de başarılı bir şekilde yerine getirdiklerini ekledi. İyi mücadele ettiklerini de ekleyen Üzülmez, maçın sonuna kadar tedbiri bırakmadıklarını ve ihtiyacın olduğu 3 puanın da sahibi olunduğunu söyledi.