Abdullahi Shehu

Bursaspor Tekrar Abdullahi Shehu ile Gündemde

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Transfer çalışmalarının hız kazandığı süreçte ise sözleşmesi sona eren Abdullahi Shehu tekrar gündeme geldi. Yeni sezonda da yeşil beyazlı formayı terletmek isteyen oyuncunun yıllık ücretinin ise 500 bin Euro olması kulübü düşündürüyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü, 2020-2021 sezonuna son derece sıkı bir tempo ile hazırlanmaya devam ediyor. Yeni sezonda daha iddialı bir kadro ile yeşil sahalarda yer almak isteyen Bursa ekibi, ayrıca hedefine de Süper Lig’i koymuş durumda.

500 Bin Euro İstiyor

Geçtiğimiz sezon Play-Off mücadelelerinde kaybeden ve Süper Lig’e çıkma ümidini kaybeden yeşil beyazlı takımda, kadro yapılandırmaları da devam ediyor.

Yeşil beyazlı kulüple sözleşmesi sona eren Abdullahi Shehu da bu dönemde tekrar gündeme gelen isimler arasında yer aldı. Yeni sezonda da Bursaspor Kulübü’nde forma giymek isteyen başarılı oyuncunun yıllık istediği ücretin 500 bin Euro olması ise durumu engelliyor.

2.5 sezondur yeşil beyazlı takımda forma terleten Shehu’nun takımda kalıp kalmayacağı henüz belli olmazken, sözleşmesi sona eren Nijeryalı futbolcunun ücretinde de indirim yapması bekleniyor.

27 yaşında olan başarılı sporcunun istediği rakamlara ise Bursaspor Kulübü’nün ekonomisinin karşılık vermesi imkansız görünüyor.

Güncel Yazılar