Bursaspor

Bursaspor ve Adana Demirspor Müsabakasına İlgi Çok Fazla

Bugün saat 16:30’da Bursaspor ekibinin ev sahipliği yapacağı Adana Demirspor müsabakasına ilgi çok yoğun oldu. Perşembe günü itibariyle satışa çıkan biletler, bir anda 8 bin adet tükendi.

Bu akşam üstü saat 16:30’da oynanacak Adana Demirspor ve Bursaspor müsabakasına taraftarın ilgisi beklenenden çok daha fazla oldu. Mücadeleye ev sahipliği yapacak ekip ise yeşil beyazlılar olacak.

Timsah Arena’da oynanacak maçın biletleri, Perşembe günü satışa çıkmıştı. Yeşil beyazlı taraftarlar tarafından ise 8 binlik bir bilet alımı gerçekleşti.

Dün akşam saat 18:30 itibariyle 10 bin 170 adet biletin satılmış olduğu bilgisi geldi. Bu satışların büyük bir kısmı olan 8 binlik adeti ise yeşil beyazlı taraftarlar tarafından alındı.

Öte yandan Adana Demirspor ekibi de kendisi için ayrılmış olan 2 bin 170 biletin tamamını satın alarak tüketti. Bugün maç saati gelene kadar da bilet satışlarının artması bekleniyor.

Sezonun Taraftar Rekoru

Sezon boyunca 8 bin 470 kombinenin satılmış olduğu da düşünüldüğü zaman, kombineci taraftarların da tribünde olması bekleniyor. Bu sayıyla birlikte tribünlerin 18 bin 600 taraftar ile dolacağı tahmin ediliyor.

Timsah ekibine olan ilginin diğer bir kanıtı da iki hafta önce yaşanan Eskişehirspor maçındaki 22 bin 12 biletin satışının gerçekleşmesi ile alınan “sezonun taraftar rekoru” olarak biliniyor.