Mustafa Öğretmenoğlu

Bursaspor Ve İstanbulspor Mücadelesinin Hakemi Değişti

TFF 1’inci Lig’de 26’ıncı hafta müsabakasında İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek olan Bursaspor ekibi hazırlıklarını sürdürmeye devam ederken, maçın hakeminin değiştiği bilgisi öğrenildi. 7 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek mücadelenin yönetici ismi Mustafa Öğretmenoğlu’nun olacağı paylaşıldı.

TFF 1’inci Lig’in 26’ıncı haftasında, ligin iddialı ekiplerinden biri olan Bursaspor ve İstanbulspor karşı karşıya gelecekler. Yeşil beyazlı ekipte planlı bir şekilde hazırlıklar devam edilirken, 7 Mart Cumartesi günü oynanacak mücadelenin hakeminin de değişmiş olduğu bilgisi edinildi.

Mustafa Öğretmenoğlu Yönetecek

Konuya ilişkin açıklama Türkiye Futbol Federasyonu’ndan geldi. Maç yönetiminde yer alacak olan Özgür Yankaya’nın, dün gerçekleştirmiş olduğu antrenmanda sakatlık geçirdiği bilgisi öğrenildi. Yapılan açıklamaya göre Özgür Yankaya, sol soleus adalesinden sakatlandı. Bu sebeple de onun yerine Merkez Hakem Kurulu tarafından yeni hakem atandı.

Merkez Hakem Kurulu tarafından atanan hakem ise, Mustafa Öğretmenoğlu olacak. Sakatlık geçiren Yankaya’nın ise, Süper Lig’de 25’inci hafta mücadelesinde BtcTurk Yeni Malatyaspor ve İttifak Holding Konyaspor mücadelesinde Video Yardımcı Hakem (VAR) olarak görev alacağı öğrenildi.