Bursaspor Yeni Sezon Forma Satışlarına Başladı

Bursaspor 2022 2023 sezonunda TFF 2. Lig’de mücadele edecek. Yeni sezon formaları duyurulan yeşil beyazlı ekip önce formaları görücüye çıkarttı ve daha sonra yeni sezon formalarının satışı başladı. Bursaspor yönetiminde storelar hakkında açıklama yapıldı. Yeşil beyazlı ekipte yapılan açıklamada yeni sezon formalarının satış miktarı da paylaşıldı.

Bursaspor’un yeni sezon formalarının toplu satışlar haricinde 3 bin 756 adet yeni sezon forması satıldığını açıkladı. Daha önceki forma kampanyaları ve taraftarların ilgisiyle satılan topluluk forma satışları ise bu sayılara dahil edilmedi.

Mali yönden zor günler geçiren yeşil beyazlı ekip birçok alanda gelir kaynağı yaratmak için çalışmalarını sürdürüyor. TFF 2. Ligde mücadele edecek olan Bursaspor bu mali sorunlar sebebiyle gelecek olan her türlü maddi desteği oldukça önemli buluyor. Yeşil beyazlı kulüpte yönetim formalar için yeni 1 tedarikçi firma ile anlaşmıştı. Yeşil beyazlı ekip anlaştığı yeni tedarikçi firma ile birlikte çıkarttığı yeni sezon formalarına Bursaspor taraftarları kısa sürede büyük ilgi gösterdi. Bursaspor’da futbolcuların henüz üzerinde giymediği ve herhangi 1 maçta kullanılmamış olmasına rağmen yeni sezon formaları kulübe destek için Bursaspor taraftarları tarafından satın alındı.

Bursaspor’a bağlı Bursastore’dan yapılan açıklamaya göre günümüze kadar geçirilen sürede 2022 2023 sezonu için çıkarılan formalar 3 bin 756 Forma satılmış olduğunu duyururken destek veren değerli Bursaspor taraftarlarına da teşekkür ettiklerine ifade ettiler.

Bursaspor’da Eski yöneticiler Alacaklarını Sildi

Gelecek sezon TFF 2. Ligde mücadele edecek olan Bursaspor’da Yeni yönetim kurulu ve divan kurulu başkanı Galip Sakder çağrıda bulunmuştu ve eski yöneticiler kayıtsız kalmadıklarını gösterdiler.

Bursaspor’da daha önce yöneticilik yapmış olan ve Yeşil Beyazlı ekipte yönetimde görev yapan Tamer İşler’ in görev aldığı dönemden alacakları bulunuyordu. Tamer İşler Bursaspor yönetiminde görev aldığı süre boyuncu meydana gelen 583 bin TL alacağını sildi. Bursaspor Kulübü resmi internet adresinden ve yeşil beyazlı ekibin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamalara göre eski yöneticilerden Tamer İşler alacaklarından feragat etti. Yeşil beyazlı ekibin yaptığı paylaşımda 56. Dönem yönetim kurulunda yer alan yöneticilerden Tamer İşler ’in tüm alacaklarından bağış makbuzu karşılığında feragat etmiştir derken camia adına da kendisine teşekkürlerini sundular.

Yine 56. dönem yöneticilerinden biri olan Serhat Akgün’de tüm alacaklarından Bağış makbuzu karşılığında feragat etti. Yeşil beyazlı ekip resmi site ve sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada Serhat Akgün’e camia adına teşekkürlerini sundu.

52. ve 53. Dönem yönetim kurulu üyelerinden Osman Dinsever’de tüm alacaklarından feragat etti. Bursaspor tarafından yapılan açıklamada bağış makbuzu tarafından feragat edildiğini ve kendisine camia adına teşekkürlerini sunduklarını ifade etti.

Bursaspor Loca Satışlarına Başladı

Bursaspor kulübünün resmi kaynaklarından yapılan açıklamaya göre Timsah Park’taki localar satışa sunuldu.

Yeşil beyazlı ekibin yaptığı açıklamada locaların satışa çıktığını ve yeni sezona hazırlanan stadyumda taraftarlarını beklediklerini duyurdular.