Bursaspor

Bursaspor Yeni Sezon Hazırlıklarına Devam Ediyor

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nde yeni sezon için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde antrenmanlarını sürdüren yeşil beyazlılar, bu kez Süper Lig’e çıkma yolunda tempolu bir çalışma yürütüyor. 1.5 saat süren tempolu idmana 2 ismin daha katıldığı da öğrenildi.

TFF 1. Lig temsilcilerinden Bursaspor Kulübü, 2020-2021 sezonu için hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam ediyor. Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde  antrenmanlarını sürdüren yeşil beyazlılar, önceki sezonun acısını da çıkarmanın peşine düştü.

2019-2020 sezonunda Süper Lig’e yükselmeyi Play-Off maçıyla kaybeden Bursaspor ekibi, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde yoğun bir çalışma sürecine girdi.

Antrenör Musa Öztürk yönetiminde yeni sezona hazırlık yapan Bursaspor ekibinde antrenmana yeni katılan isimler ise dikkat çekti.

1 Saat 25 Dakika Sürdü

Önceki sezon transfer edilen Özer Hurmacı ile Burak Altıparmak’ın da katılım gösterdiği antrenman, yaklaşık olarak 1 saat 25 dakika kadar sürdü.

Cüneyt Köz ve Recep Aydın gibi isimlerin de yer aldığı idmana ısınma koşularıyla başlanırken, sonrasında ise çabukluk ve koordinasyon çalışmaları ile devam edildi.

Antrenmanın son kısmında çift kale maç yapan yeşil beyazlılar, antrenmanlarını sürdürmeye ise devam edecek.

Güncel Yazılar