Bursaspor’da 2. Lig Mücadelesi Eylül’de Başlayacak

Altyapısının güçlülüğü ile tanınan Bursaspor artık 2. Lig’de mücadele edecek. Çok önemli oyuncular yetiştiren ve bu oyuncular büyük büyük takımlar özellikle de yurt dışına giden ve bir öğrenci yetiştirme merkezi olan Bursaspor daha fazla başarılı olup Süper Lig ve TFF 1. Lig’de mücadele etmek istiyor.

Bursa’da Bursaspor her zaman bir marka değerinde. Timsahlar olarak anıılan Bursasporlu futbolcular şehir takımı olsalar da 2. Lig’de mücadele etmekten geri kalamıyorlar. Altyaspı konusunda bir marka haline gelen Bursaspor yetiştirdiği birçok öğrencisi ile şu anda gurur duyacak konuma geldi.

Bursaspor’da Yadigar Forma Kampanyası

Yeşil beyazlı Bursaspor’da kulübe destek amaçlı Yadigar forma kampanyası düzenlendi. Bu kampanyada birçok altyapı oyuncusundan destek alan Bursaspor aynı zamanda da yerel halk ve yerel halk işletmecilerinden de destek almayı ihmal etmedi.

Bu kampanya sayesinde takımı daha da güçlendirmek isteyen yönetim yeniş ezonda Bursaspor’un en başarılı hali ile sahaya çıkıp mücadele etmesini istiyor. 2. Lig’de sezon eylül ayında başlayacak.

Eylül ayına kadar çalışmalarına ve hazırlıklarına devam edecek olan Bursaspor takımı bu sezon TFF 1. Lig’e mutlak bir şekilde yükselmek istiyor. Yeşil  beyazlı timsah Bursaspor takımı çok büyük oyuncular yetiştiriyor.

Genç kadrosu ile güçlenen ve genç kadrosunun Bursaspor’un ardından çok daha büyük takımlara gitmesi oldukça önemli bir nokta. Bursaspor’da yetişen oyuncular kendilerini çok geliştirebildikleri için transfer konusunda da oldukça rahat bir dönem geçiriyorlar.

Bursaspor için Sezon Eylülde

Yeni sezon Bursasor’da Eylül ayında başlayacak. 2. Lig bu sezon eylül ayında start verecek ve takımlar kıyasıya mücadelelerine başlayacaklar. Bursaspor en güçlü hali ile sahaya çıkıp her bir maçta bir önceki maçının ve performansının üstüne koyarak mücadele edip en iyi haliyle sahada var olmak istiyor.

Bunun için Bursaspor çok çalışıyor ve başarılı dolu bir sezon geçirmek için her maçta son dakikaya kadar mücadele edeceklerinin sinyallerini antrenmanlarda veriyorlar. Bursaspor için bu sezon başarı sezonu olacak.

Yeni sezonda tüm maçlar için başarılar yeşil beyazlı timsah Bursaspor!