Bursaspor’da Afyonkarahisar Kamp Kadrosu Açıklandı

2022 2023 sezonunda TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan Bursaspor’un Afyonkarahisar’da yapacağı yeni sezon öncesi son hazırlık kampı kadrosu belli oldu. Bursaspor’un Afyonkarahisar’daki hazırlık kampı 2 Ağustos ile 14 Ağustos tarihler arasında gerçekleştirilecek.

Gelecek sezon hazırlıklarına 40 kişiyle başlayan Bursaspor birinci etap çalışmalarından sonra 5 oyuncusunun Vakıfköy de çalışmalarını sürdürmesini planlamıştı. Vakıfköy de çalışması planlanan 5 oyuncu şu şekildeydi: Şamil can bahçeli, emre tepegöz, can Karadeniz, Abdulkadir gül ve Yusuf Kaan özer.

Daha sonraki süreçte Samet bozkurt, kerem dede, Alperen şirin ve emir kayacık kamp kadrosunda yer almamıştı. Furkan emre Ünver ve Hasan Sabri karaca da Afyonkarahisar’da yapılması planlanan Bursaspor’un kamp kadrosunda yer almadı. 

Bursaspor’da teknik direktör Tahsin tam’ın kamp kadrosunda yer verdiği oyuncular şu şekilde:

Deniz aydın, Talha yakın, Canberk Yurdakul, Bilal güney, Kubilay sönmez, Hasan ayaroğlu, Çağatay yılmaz, Enver cenk şahin, ozan İsmail koç, Ertuğrul kurtuluş, Eren güler, Bilal güney, berat altındiş, Ömer Turan Görgüç, eren Tunalı, deniz Dirk Knibbe, Abdullah Tazgel, barış dalkıran, Kerem kök, seçkin Batuhan fırıncı, kadir Yiğit, Abdullah eren Türkay, Hamza Baran Arıkan, Tuğhan Yıldız, Yiğit fidan, Mustafa genç, Melih sağlam, safa canan ve Yusuf Sertkaya.

Bursaspor’un Afyonkarahisar’daki Kamp Kadrosu Belli Oldu

Bursaspor Afyonkarahisar’daki kampında 4 hazırlık maçı yapacak. 2 ağustosta Afyonkarahisar kampı başlayacak olan yeşil beyazlı ekip burada yapacağı hazırlık maçlarının takviminde açıkladı. 

Yeni sezon hazırlıklarını Afyonkarahisar’da sürdürecek olan Bursaspor bu kamp programı dahilinde oynayacağı 4 hazırlık maçını duyurdu. Duyurulan bu hazırlık maçı takviminde ilk olarak 5 Ağustos Cuma günü Suudi Arabistan pro lig takımlarından Al – Tai ile, 8 Ağustos Pazartesi günü TFF 3.Lig ekiplerinden Aksaray Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.

Yeşil beyazlı ekipte teknik direktör Tahsin Tam 11 Ağustos’ta ve 14 Ağustos’ta da birer hazırlık maçı daha oynamayı planladı. Bursaspor‘un bu tarihlerde oynayacağı hazırlık maçlarındaki rakipleri daha netlik kazanmadı. Yeşil beyazlı ekibin kamp dönüşünde Bursa’da kendi tesislerinde 21 Ağustos Pazar günü de 1 hazırlık maçında sahaya çıkacağı öğrenildi.

Bursa Takımlarının Maç Takvimi Belli Oldu

TFF 2. Lig Beyaz grupta mücadele eden Bursa takımlarından Bursaspor ve İnegölspor ’un maç takvimi belli oldu.

TFF 2. Beyaz grupta Bursaspor ilk haftayı maç yapmadan BAY geçecek. İnegölspor ise 28 Ağustos Pazar günü saat 17:00’da kendi evi İnegöl ilçe Stadı’nda Bayburt özel idare spor’u ağırlayacak.

İkinci hafta ise bu kez inegölspor haftayı maç yapmadan BAY geçecek. Bursaspor ise 5 Eylül Pazartesi günü saat 20:00’da Afjet Afyonspor ’un konuğu olarak zafer stadyumunda sahaya çıkacak.