Yevhen Seleznyov

Bursaspor’da Gözler Yevhen Seleznyov’da

Bursaspor ekibinin önemli golcüleri arasında yer alan Yevhen Seleznyov, 4 müsabakada da art arda ağları havalandırdığı için ekibin en önemli kozları arasında yer alıyor.

Bir maçlık cezası bulunan Yevhen Seleznyov, cezasının bitmiş olması ile beraber Osmanlıspor mücadelesine sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden son derece iddialı olan Bursaspor ekibi, Osmanlıspor ile olacak mücadelesine hazırlık yapıyor. Bu süreçte yeşil beyazlı ekibin ve taraftarlarının tüm gözleri takımın golcüsü olan Yevhen Seleznvov’a çevrilmiş durumda.

4 Maçta Art Arda Gol

Art arda 4 maçta da gol atmayı başaran yetenekli oyuncu, takımın eski teknik direktörü Yalçın Koşuvavak döneminde performans yetersizliğinden ilk 11 ekibinde yer almazken,  İbrahim Üzülmez dönemi ile adeta açılmış ve takımı tek başına kurtaran isim olmayı da başarmıştı.

Eskişehirspor mücadelesinde de sarı kart sebebiyle cezalı olan ve bu yüzden forma giyememiş olan Ukraynalı sporcu, cezasının sona ermiş olması ile Osmanlı mücadelesinde yer alacak.

Başarılarının ardından beklentileri artıran Seleznyov, Osmanlı ekibi ile olacak mücadelede, Ukraynalı oyuncuya büyük anlamda bir görev düştüğünü söylemek mümkün.