BURSASPOR’DA HEDEF 46 PUAN

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Bursaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek. Kazanmak için tüm hazırlıkların tamamlaya Bursaspor takımı hem sıralamasını hem de puanını arttırmak istiyor. Bursaspor takımını süper toto birinci Lig’in 32. haftasına 43 puanla onuncu sırada girdi.

Maç bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da başlayacak. Karşılaşma Bursa Büyükşehir belediye Stadyumu’nda Bursaspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Maçın hakemi Serkan Tokat olacak. Karşılaşmaya canlı olarak her zamanki gibi TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.

BURSASPOR KAZANMAK İSTİYOR

Süper Toto 1. Lig’in 32. haftasında Bursaspor takımı son haftalarda İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek. Kendi evinde oynanacak olan bir maçı kazanmak isteyen Bursaspor takımı son üç maçını galibiyetle tamamlamak istiyor. 43 puanla onuncu sırada yer alan Bursaspor takımı puanını 46’ya yükseltmek için sahada ter dökecek. Son olarak Samsunspor ile karşı karşıya gelen Bursaspor takımı deplasmanda oynadığı maçı kaybetti. Kendi kalesinde 4 gol göre rakibine 1 gol atan Bursaspor takımı üç puanı Samsun sporun sahasında bıraktı.10’dan önce oynanan Trabzonspor maçında üç puanı kazanan Bursaspor takımı İstanbulspor karşısında galibiyet arayacak.

Son haftalar iyi bir şekilde değerlendirmek isteyen Bursaspor takımı İstanbulspor karşısına tüm performansını sergileyecek. 43 olan puanını 46’ya yükseltmek isteyen Bursaspor takımı 90 dakikanın her saniyesinde terletecek. Süper toto birincilikte son üç haftanın oynandığı şu günlerde her maç artık oldukça önemli. Bursaspor takımda sonuç haftayı galibiyetle ve üçer puanlarla tamamlamak istiyor.

Karşılaşmanın her saniyesinde en iyi performansını sergileyecek olan Bursaspor takımı galibiyeti elde etmek istiyor. Kendi evinde oynanacak olan bu maçı kazanmak ve sana da mutlu ayrılmak isteyen Bursaspor takımı rakibini zorlayarak sahada en iyi performansını sergilemek istiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci Lig’in 32. haftasında Bursaspor takımı kendi evinde, kendi sahasında İstanbulspor ile karşı karşıya gelecek. Maç bu akşam, 25 Nisan Pazar akşamı saat 20:30’da başlayacak. Karşılaşma Bursa Büyükşehir belediye Stadyumu’nda Bursaspor’un ev sahipliğinde oynanacak. Maçın hakemi Serkan Tokat olacak. Karşılaşmaya canlı olarak her zamanki gibi TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.