Milan Baros

Bursaspor’da Milan Baros Transferine Yönelik Açıklama Yapıldı

TFF 1. Ligin en iddialı ekipleri arasında yer alan Bursaspor, Milan Baros ile ilgili ortaya atılan iddialara yönelik cevap verdi.

TFF 1. Lig’te yer alan Bursaspor, ligin en iddialı takımlarından birisi olma konumunda. Devre arasında çeşitli transferleri söz konusu olan ekipte, son zamanlarda ortaya atılan iddia ise Galatasaray’da görev yapmış yıldız futbolcular arasında yer alan Baros transferi oldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Sportif Direktör Selçuk Erdoğan ise, Çek futbolcunun transferi hakkında merak edilen sorulara cevap verdi.

Yeşil beyazlı ekibin Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan, Çek futbolcu Milan Baros anlaşması yönünde olan yazılan haberlerin gerçekle bir ilgisi olmadığını belirtti. Ayrıca yeşil beyazlı ekibin gündeminde, Çek futbolcunun olmadığının da altını çizdi.

Yanlış Anlaşılmadan İbaret

Dış basın kaynaklardan yansımış olan haberin, tamamen yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu da belirten Erdoğan, “Milan Baros’u yakından tanıyorum ve antrenörlük yaptığım dönemde kendisiyle çalıştım” dedi. Konunun yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu belirten direktör, Çek bir gazetecinin transfer haberinde yer alan sporcuyu, Baros zannetmiş olduğu bilgisini verdi