Bursaspor’dan Bomba Aciklamalar! Son Dakika!

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan bomba açıklamalarda bulundu. Basın mensuplarının sorularını yanıtlarken aynı zamanda takımının durumunu da değerlendiren Erdoğan sözleri basıp mensuplarını şaşırttı.

Selçuk Erdoğan şu şekilde konuşmaya başladı:

Zorlu bir kupa maçı oynadık. Kupadaki temel amacımız adım adım ilerlemek ve beraberinde Süper Lig’e çıkma hedefiyle birlikte kupada da iyi sonuçlar almak. Dünkü maçı çok önemli buluyorum. Takımın moral kazanması açısından. Önümüzdeki Erzurumspor maçına ve geleceğe daha olumlu bakma adına iyi bir galibiyet oldu. Genel açıdan takımın gidişatını iyi görüyorum. Adana Demirspor deplasmanında ufak bir nazar boncuğu oldu. Umarım Erzurumspor maçıyla bunu da telafi edeceğimizi düşünüyorum.

Bursaspor’un marka değeri ve büyüklüğünü kimse tartışmıyor fakat bir kısım dezavantajlarımız var. Kemik kadro oluşturmadan, transfer dönemini çok sıkıntılı bir şekilde 2-2.5 aylık süreçte geçebildik. Bundan dolayı takımımızın iskeleti oluşmadı. Ligde son yıllarda hiç olmadığı kadar 1’inci ile 11’inci arasında bir maçlık kadar sıkışmış bir bant var, bu da bizim adımıza olumlu görünüyor. Umarım ilerleyen süreçte Milli takım arasına kadar Erzurumspor ve Altay maçlarını iyi bir şekilde değerlendirip, takımın iskelet kadrosunu oluşturup önümüze bakmayı planlıyoruz

Selçuk Erdoğan

Basıp mensupları Erdoğan’ın Volkan Şen’in ”Bursa’da sizi aldırırım. O tribünler beni iyi bilir” sözleri hakkında ne düşündüğü sorulunca şunları söyledi;

Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan
Bursaspor Kulübü Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan

“VOLKAN ŞEN’E BUNLARIN YAKIŞTIĞINI SÖYLEYEMEM”

Futbol sahada oynanıyor. Soyuma odasında arkadaşlarım bu şekilde bir olay anlattı bana. Bursaspor’un ekmeğini yemiş, Bursaspor’un şampiyon armasını taşımış Vakıfköy’den çıkmış bir oyuncuya bunların yakıştığını söyleyemem. Maç içerisinde yaşanmış bir olaydır umarım telafi edilir diye düşünüyorum.” dedi.

Tüm konuşmalarını sizler için özetleyecek olursak, en dikkat çeken Erdoğan’ın açıklamalarından çıkan önemli sözler şunlardı:

  • TRANSFER DÖNEMİNİ ÇOK SIKINTILI BİR ŞEKİLDE GEÇEBİLDİK
  • KRİTİK DÖNEMEÇ ERZURUMSPOR MAÇI
  • EN ÖNEMLİ DESTEKÇİMİZ TARAFTARIMIZ
  • EVİMİZDE ÇOK İYİ VE ATEŞLİ OYNAYAN BİR TAKIMIZ
  • 3 PUANI TELAFİ EDECEK KADROMUZ VAR
  • PUAN KAYIPLARI OLACAK AMA ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ

Son dakika Bursa spor haberlerinden bilgi sahibi olmak için sayfamızı takipte kalın.