Selçuk Şahin

Bursasporlu Selçuk Şahin’den Bireysel Antrenman Videosu Geldi

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada küresel bir salgın devam ediyor. Küresel çaplı bir etkisi bulunan Kovid-19, beraberinde spor dünyasını da son derece olumsuz etkiliyor.

 

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alınan kararla tüm ligler süresiz olarak ertelendi. Maçların ne zaman başlayacağına ilişkin ise henüz net bir durum söz konusu değil.

 

Konuya ilişkin Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre ise, maçlar en erken Haziran başında başlayabilir. Fakat buna ilişkin bir tarih de henüz net olarak belli değil.

 

Belirsizlik içinde geçen bu süreçte ise spor kulüpleri, tedbir gereği antrenmanlarını da takım halinde yapamıyorlar. Bu sebepler antrenörler tarafından verilen programlar ile oyuncular çalışmalarını bireysel olarak evlerinde gerçekleştiriyorlar.

 

Eşiyle Beraber Top Sektirdi

 

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor ekibinin başarılı oyuncusu Selçuk Şahin ise, bu süreçte bireysel çalışmalarına devam ediyor. Evinin bahçesinde eşi ile beraber idmanını yapan yeşil beyazlı kaptan, görüntülerini ise sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

 

Koronavirüs salgını sebebiyle evinden çalışan ve formunu bu şekilde koruyan Selçuk Şahin, antrenmanlarına ise ara vermiyor.

 

Evinin bahçesinde eşi Emel Şahin ile top sektiren başarılı oyuncu, görüntüleri ile spor dünyasının da gündemine oturmayı başardı.