Bursaspor

Bursaspor’un Gençlerinden Taraftara Mesaj

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, Türk futbolunda alt yapısı ile de ön plana çıkan kulüplerden biri konumuna yer alıyor. Yeşil beyazlı takımda yer alan genç oyunculardan ise şampiyonluğa ilişkin önemli mesajlar geldi.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor Kulübü’nün genç oyuncularından yeşil beyazlı taraftarlara şampiyonluk mesajları geldi. Sedat Dursun, Burak Kapacak ve Batuhan Kör geri kalan mücadeleleri kazanacaklarını ekledi. Ve ligi de zirvede sonlandırmak istediklerinin altını çizdi.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde kalan sezonun hazırlıklarını sürdüren Bursaspor ekibi, altyapıdan yetişerek A takımda forma terleten oyuncularına adeta gövde gösterisinde bulundu.

Son 6 Maç Çok Önemli

Vakıfköy’den yetişmiş olan Sedat Dursun, Batuhan Kör ve Burak Kapacak, takımın durumuna ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Koronavirüs pandemisi döneminde zorlu günlerde dahi tesislere geldiğini belirterek, geri kalan 6 maçın da Bursaspor için son derece önemli olduğunu ifade etti.

Çok emek vererek çalıştıklarını ve kalan 6 mücadelenin kendileri için önemli olduğunu ekleyen Sedat Dursun, kulüp olarak da kaybedecek şeylerinin olduğunun altını çizdi. Batuhan Kör de, pandemi dönemini en iyi şekilde değerlendirdiklerini ekledi. Bütün maçları kazanarak, bu şehre şampiyonluk kazandırmak istediklerini vurguladı. Diğer bir açıklama yapan Burak Kapacak da, taraftarın desteğine ihtiyaç olduğuna dikkat çekti. Ve destek olursa şampiyonluğa da inandıklarını vurguladı.

Güncel Yazılar