İbrahim Üzülmez

Bursaspor’un Teknik Direktörü İstikrarın Altını Çizdi

Bursaspor’un Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, istikrarın önemini belirten açıklamalarda bulundu. Bir üst lige yükselmek için çok fazla çaba sarf eden tecrübeli hoca, inançlarının da arttığına dikkat çekti.

Bursaspor ekibinin Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, İbrahim Yazıcı Özlüce Tesisleri’nde Bursaspor’un gündemine yönelik açıklama yaptı. Yapmış olduğu açıklamada futbolda istikrarın büyük bir öneme sahip olduğunu belirten hoca, şampiyonluk olma yolunda daha fazla inanca sahip olduklarının da altını çizdi. Yeşil beyazlı ekipte kenetlenme vaktinin söz konusu olduğunu söyleyen Üzülmez, iyi bir hava yakalamış olduklarını da belirterek, “Şampiyonluk inancımız vardı. Ama son haftalardaki performansın ardından taraftar da fazlasıyla inanıyor” dedi.

Müthiş Bir Taraftar Desteğine Sahibiz

Futbolda istikrarın önemine özel olarak değinen İbrahim Üzülmez, “Şu ana kadar 3 haftalık periyotta ortaya koyduğumuz futbol, inanç, takım üzerinde fazlasıyla etki yaptı” ifadelerini kullandı.

Müthiş bir taraftar desteğine de sahip olduklarını belirten hoca, “Bunu devam ettirmek için daha önce yaptıklarımızı daha fazlasını yapmamız gerekiyor” dedi.