Çağlar Şahin Akbaba

Çağlar Şahin Akbaba’dan Açıklamalar Geldi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibinin başarılı file bekçisi Çağlar Şahin Akbaba, son dönemin en fazla anılan isimlerinden biri oldu. Süper Lig ekiplerinin transfer listesinde adı geçen başarılı file bekçisi durumuna ilişkin açıklama yaptı.  

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibinin yetenekli kalecisi Çağlar Şahin Akbaba, Süper Lig ekiplerinin transfer listesinde olmasına ilişkin açıklama yaptı. Bu durumdan son derece memnun olduğunu belirten file bekçisi, bu durumun göstermiş olduğu performansın da karşılığı olduğuna dikkat çekti.  

Sezon Başında Söz Verdik  

Süper Lig ekipleri ile anılan Çağlar Şahin Akbaba, şu an için ise yalnızca Bursaspor Kulübü’nün başarısına odaklandığını söyledi. Başarılı kaleci, idol olarak ise Galatasaray ekibinin yıldız eldiveni Fernando Muslera’yı edindiğini itiraf etti.  

Sezonu ilk 2 sırada tamamlayarak, şampiyonluğa da ulaşacaklarını söyleyen 25 yaşındaki kaleci, ligde bu sezon iyi bir performansı ortaya koyduklarını belirtti. Kaybedilen basit puanların da olduğunu fakat sonuç olarak iyi yerde olduklarını da ekleyen eldiven, sezon başında ise her birlikte bir söz verdiklerini söyledi. Verilen sözün de arkasında durduklarına inandığını ifade etti.  

Takım kalitelerine, oyunculara ve teknik ekibe de güvendiğine dikkat çeken sporcu, fikstür avantajını kullanırlarsa, ilk 2 basamakta yer alarak şampiyonluğa doğrudan ulaşacaklarına inandığının da altını çizdi.  

Güncel Yazılar