Cüneyt Köz

Cüneyt Köz’den Samimi Açıklamalar Geldi

Yeni tip koronavirüs sebebiyle Almanya’da yer alan ailesinden uzak olduğunu söyleyen Bursaspor oyuncusu Cüneyt Köz, açıklamalarda bulundu. Evinde kaldığını söyleyen tecrübeli sporcu futbolu çok özlediklerini ifade etti. Sezon başındaki transferini de değerlendiren sporcu, zor günler geçirdiğini belirtti.

Bursaspor ekibinin başarılı oyuncularından biri olan Cüneyt Köz, açıklamalarıyla gündem oldu. Sosyal medya üzerinden kulübün Medya Sorumlusu Bartu Kösemsever’in sorularını yanıtladı. Yeşil beyazlı takımda defans mevki oynayan sporcu, yeni tip koronavirüs sebebiyle evinde olduğunu ifade etti. Bütün ailesinin ise Almanya’da olduğunu söyleyen Köz, bu yüzden çok günler yaşadığını itiraf etti.

Hocaların vermiş olduğu antrenman programını da evde uyguladığını söyleyen Bursasporlu futbolcu, pek çok takım arkadaşının ise şehir dışında ailesiyle olduğunu fakat kendisinin Bursa’da tek kaldığını söyledi.

Futbolcu İçin Evde Antrenman Çok Zor

Kendini dizi ve film izlemenin yanı sıra yemek yapmaya da verdiğini söyleyen yeşil beyazlı futbolcu, en kısa süre içerisinde normal hayata dönmek için de temennide bulundu. Futbolcu için evde antrenmanın yapmanın da kolay olmadığını söyleyen 27 yaşındaki sporcu, kulüpten ekipman aldıklarını belirtti. Sahayı, taraftarı ve top peşinde koşturmayı da özlediklerini söyleye Cüneyt Köz, bazı şeylerin değerinin işler kötü gidince anlaşıldığına da dikkat çekti. Yeşil beyazlı oyuncu en iyi antrenmanın da takım arkadaşları ile sahada yapılan maç olduğuna ayrıca vurgu yaptı.