Efeler Ligi

Efeler Ligi’nde 15. Hafta Heyecanı

Bursa Büyükşehir Belediyespor ve Tokat Belediyesi Plevnespor Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 15. Haftasında kıran kırana mücadele ettiler. Karşı karşıya gelen iki ekipte galip taraf Bursa oldu.

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 15. Haftasında Bursa Büyükşehir Belediyespor ve Tokat Belediyesi Plevnespor karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen mücadelenin kazananı ise  3-0 üstünlükle yeşil beyazlı Bursa ekibi oldu.

Büyük çekişmenin gerçekleştiği maçta, iki takımın taraftarları da nefes kesen mücadeleye tanık oldu. 38 dakika boyunca süren mücadelenin ilk seti, Bursa Büyükşehir ekibinin 30-28 skorla ilk seti kazanması ile sonuçlandı.

İkinci sette ise iki ekip de etkili hücumlar sergiledi. Ve ikinci setin galip tarafı da yine yeşil beyazlı ekip oldu. 25-27 skor ile bu seti de bitiren ekip, Plevnespor karşısında 2-0 üstünlük sağlamış oldu.

Üç Setin De Galibi Oldu

Üçüncü set ise iki ekibin de kıyasıya yarışları ile 25-23 skor ile sona erdi. Son setin galibi de yeşil beyazlı ekip olunca, Bursa Büyükşehir Belediye ekibi, 3-0 üstünlükle mücadeleyi tamamladı.

Cengiz Göllü Spor Salonu’nda gerçekleşen mücadelenin hakemleri Yasin Okumuş ve Erkan Cihan Türker idi.