Ekol Göz Menemenspor

Ekol Göz Menemenspor Yeni Sezona Hazırlık Yapıyor

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Ekol Göz Menemenspor takımında yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Bu süreçte yeni isimler için hazırlık yapılırken, sözleşmesi bitecek olan oyuncular için de çeşitli çalışmalar yönetim tarafından yapılıyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada ciddi bir ekonomik kriz dönemi yaşanıyor. Bu dönemde ligler de süresiz olarak askıya alınırken, oyuncular da antrenmanlarını bireysel olarak evlerinden gerçekleştiriyor.

Formlarını evlerinde korumaya çalışan sporcuların yanı sıra, spor kulüpleri de yeni sezona transferler ve sözleşmeler eğiliminde hazırlanmanın derdine düştü. Özellikle TFF 1. Lig ekiplerinde bu anlamda ekonomik krizin etkisi daha çok görüldüğü için, kulüplerde atılan her adım ise ciddi bir şekilde düşünülüyor.

Ekol Göz Menemenspor ekibinde ise sezon sonunda kontratı sona erecek takım kaptanı Taşkın Çalış için masaya oturuldu.

İskelet Kadro Korunacak

Sezon bitiminde sözleşmesi de sona erecek olan 26 yaşındaki sporcunun sözleşmesi yenilenmek isteniyor. Öte yandan sürecin olumlu ilerlemekte olduğu da yine edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

3 sezondur takımda forma giyen başarılı sporcu ile yoluna devam etmek isteyen Menemenspor yönetimi, en kısa sürede sözleşmeyi tekrar uzatacak. Konuya ilişkin açıklama yapan Teknik Direktör Cenk Laleci de, gelecek sezonda iskelet kadroyu korumak istediklerini ifade etti.