Emirhan Aydoğan

Emirhan Aydoğan’dan Gündeme İlişkin Değerlendirme Açıklama Geldi

TFF 1. Lig ekibi Bursaspor takımında altyapıdan yetişmiş olan Emirhan Aydoğan, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Koronavirüs salgını sebebiyle tüm dünyada spor faaliyetleri durdu. Bu süreçte Türkiye’de de ligler süresiz bir biçimde askıya alındı. Maçların ne zaman başlayacağına ilişkin ise net bir tarih henüz söz konusu olmadı.

 

Bursaspor ekibinde altyapıdan yetişmiş olan orta saha oyuncusu Emirhan Aydoğan ise, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Ligin başlamasını iple çekmiş olduklarını ifade eden başarılı oyuncu, lig başladığında antrenmanlarda da gerekirse topu ısıracağını ve sonucunda da formayı alacağını ifade etti.

 

Vakıfköy patentli olan 23 yaşındaki başarılı sporcu, katılmış olduğu radyo programında önemli açıklamalara imza attı. Liglerin tekrar başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini ifade eden sporcu, TFF’den gelecek tarihi çok merak ettiklerini ifade etti.

 

Bursaspor’da Unutulmaz Günler Yaşadım

 

Öte yandan Bursaspor ekibinin efsane isimlerinden olan Pablo Martin Batalla ile de sosyal medya üzerinden konuştuğunu belirtti. Kendisinin Bursaspor taraftarının sabırsız olabildiğine ve bazen de kızabildiğini söylediği nasihatlere değinerek, yeşil beyazlıların onlar için ter döktürenleri de çok iyi fark ettiğini söylediğinin altını çizdi.

 

Yeşil beyazlı takımda unutulmaz günler yaşadığına dikkat çeken Emirhan Aydoğan, Süper Lig için de başarı dileklerinde bulundu.