emrullah-sark-ibrahim-uzulmeze-ovgu

Emrullah Şalk Üzülmez’i Övdü

Bursaspor takımının yeni transferleri arasında yer alan kale bekçisi Emrullah Şalk, Bursaspor’ un asıl olması gerektiği yerinin Süper Lig olduğunu söyledi. “ Nereden bakarsanız bakın, Bursaspor’ un bu ligde bir yerinin olmadığını görürsünüz. Yüksek sayılabilecek bir borçtan söz ediliyor. Bunun da tek kurtarır yanı Süper Lig’ de yeniden yer alabilmek olacaktır, “ diyerek sözlerine başlayan Emrullah Şalk, Bursaspor takımından büyük . Deneyimli kale bekçisi, İbrahim Üzülmez hakkında ise övgü dolu sözlerde bulundu.

Kurtuluş Davası

Bursaspor’ un devre arasında kadrosuna dahil etmiş olduğu 32 yaşındaki kaleci Emrullah Şalk, kulübün televizyon kanalına ilginç ve bir o kadar da samimi açıklamalarda bulundu. Bursaspor ile gerçekleşen transfer sürecinden de bahseden tecrübeli kaleci, Bursaspor için Demirspor’ da bulunan kontratını feshettiğini dile getirerek Bursaspor’ a övgüler yağdırdı. İmza töreni esnasında, “Bu bizim için bir şampiyonluk değil. Bir kulübün geleceğinin kurtarılması davasıdır.” İfadelerini kullanan Emrullah Şark, Bursaspor’ un tek kurtuluşunun Süper Lig’ e çıkmak olduğunu söyledi.

“ İbrahim Üzülmez Mert Bir Adam “

Geçtiğimiz sezonda Gençlerbirliği takımında forma giyen ve şuan ise Bursaspor’ da Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile birlikte çalışmalarına devam eden Emrullah Şalk, deneyimli teknik adamın ne denli başarılı olduğunu söyledi. İbrahim Üzülmez’e olumlu dönüt olarak giden en büyük artısının yaşanmakta olan anı ve olayı iyi bir şekilde yaşaması olduğunu işaret etti. “İzleyenler de net bir şekilde görüyor. İbrahim Üzülmez duygusal yönü ağır basan bir adam. Mert bir adam ve işine son derece büyük bir saygısı var. İbrahim hocada en çok sevdiğim özelliklerin başında bunlar geliyor. Onun fıtratında kolay diye bir şey bulunmuyor. Bu ligde de iyi bir tecrübeye sahip. İşine saygılı olan, disiplinli çalışmaya önem veren ve gördüğü doğruyu söyleyebilen bir adam İbrahim hoca,” diyerek İbrahim Üzülmez’ e övgü dolu sözlerde bulundu. Şalk, İbrahim Üzülmez’ in olayları iyi bir şekilde analiz ettiğini de vurgulamayı ihmal etmedi.

Bu içerik resmi https://www.bursadaspor.com/ fan sayfasına aittir.