Ender Arslan

Ender Arslan İle 1 Yıl Daha Sözleşme Uzatılmasına Karar Verildi

Koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm dünyada spor faaliyetleri olumsuz etkilendi. Bu süreçten etkilenen ülkeler arasında, Türkiye de yer aldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu kararıyla, şampiyon ilan edilmeden tescil kararına maruz kalan basketbol liglerinde ise yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

ING Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Frutti Extra Bursaspor ekibi de gelecek sezonda daha iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapmaya devam ediyor. Yeşil beyazlı takım, son olarak da kendi oyun kurucusu Ender Arslan ile 1 yıl daha sözleşme uzattığını duyurdu.

Hazırlıklarına tüm hızıyla devam eden Frutti Extra Bursaspor ekibi, önceliğini ise bu süreçte iç transfere yöneltmeye karar verdi.

Hazırlıklar Devam Ediyor

Öncelikli olarak kendi oyuncularından yoluna devam etmek istedikleri ile masaya oturan yeşil beyazlı ekip, oyun kurucusu konumundaki Ender Arslan ile 1 yıl anlaştığını belirtti.

Arslan’ın yanı sıra, Perry Jones ve Chris Jones gibi isimlerle de sözleşme yenileme kararı almış olan Potanın Timsahları, kaptanıyla da bu yolda devam etme kararı almış oldu.

Konuya ilişkin açıklamayı ise sosyal medya hesabı üzerinden Frutti Extra Bursaspor Kulübü yaptı. Milli takımların her kategorisinde başarıyla görev yapan oyuncu, ayrıca Avrupa Ligi’nde de en fazla maça çıkan Türk oyuncu oldu.

Güncel Yazılar