Erhan Erentürk

Erhan Erentürk Altınordu Kulübü’ne İlişkin Konuştu

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Altınordu takımının başarılı kalecisi Erhan Erentürk, takımına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

TFF 1. Lig ekiplerinden Altıntordu takımında forma giyen başarılı file bekçisi Erhan Erentürk, kulübe ilişkin konuştu. Takımının başarılı olmak isteyen her oyuncuya tüm fırsatları tanıdığını belirten oyuncu, başarının formülüne de değindi.

Altınordu Kulübü’nün başarılı olmak isteyenlere her fırsatı tanıdığını söyleyen file bekçisi, sadece yetenek ile üst düzey oyuncu olunmayacağına dikkat çekti.

Hiçbiri Tesadüf Değil

Başarının en önemli formülünün çalışmak ve bol tekrar yapmaktan geçtiğini söyleyen başarılı sporcu, başarılı kalecilere de değindi. Erce Kardeşler, Berke Özer ve Ozan Can Oruç gibi kalecilerin yetişmesinin de bir tesadüf olmadığını vurguladı.

Altınordu Futbol Akademisi bünyesinde 10’dan fazla yetenekli ve gelecek vadeden kalecilerin yer aldığını söyleyen Erentürk, herkesin birer birer sahneye çıkacağını ekledi.

Kendilerinin de yerini onlara güven ile vereceklerini belirten 24 yaşında başarılı sporcu, TFF 1. Lig içerisinde son derece güçlü takımların yer aldığını da söyledi.

Hem yarışmacı hem de yetiştirici olmanın ise son derece zor bir şey olduğuna dikkat çeken kaleci, gençlerin ve tecrübeli oyuncuların da doğru bir şekilde kaynaşması gerektiğine vurgu yaptı.