Erkan Kamat

Erkan Kamat Burak Kapacak Transferlerine İlişkin Konuştu

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediyor. Yeşil beyazlı kulübün yeni Başkanı Erkan Kamat ise kulübünün transfer hazırlıklarına ilişkin açıklama yaptı. Burak Kapacak ile ilgili ortaya atılan iddialara ilişkin konuşan yönetici, çıkan haberlerin de gerçeği yansıtmadığını belirtti.

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Gelecek sezonda doğrudan Süper Lig’i hedefleyen yeşil beyazlı kulüpte, transfer çalışmalarına da yoğun bir tempo ile devam ediliyor.

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ise kulübünün transfer hazırlıklarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Genç kanat mevki oyuncusu Burak Kapacak için ortay atılan Fenerbahçe transferlerine değinen yönetici, çıkan haberlerin doğru olmadığı bilgisini verdi.

Resmi Teklif Gelmedi

21 yaşındaki genç oyuncunun transferine ilişkin konuşan Kamat, basında ve sosyal medyada çok sayıda iddia dolaştığını belirtti. Fakat Burak ile ilgili çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığına dikkat çekti.

Kapacak için Fenerbahçe’den gelen resmi bir teklif olmadığı bilgisini veren Kamat, şu ana kadar da kimseyle görüşmediklerini söyledi. Burak hakkında çıkan haberlerin kesinlikle doğru olmadığını belirten başkan, şu anda göreve geldikleri günden bu yana kulüpte çözülmesi gereken öncelikli konularla ilgilendiklerini vurguladı.

Güncel Yazılar