Erkan Kamat

Erkan Kamat Genel Kurula İlişkin Açıklama Yaptı

Bursaspor Kulübü’nün tek başkan adayı olan Erkan Kamat, genel kurul sürecine ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Yeşil beyazlı kulübün prestijini ise daha yukarı çekeceklerinin altını çizdi.

Mevcut Başkanı Mesut Mestan yönetiminin almış olduğu karar ile olağanüstü kongre sonrasında kulüp başkanlığı için tek aday Erkan Kamat çıktı. Tek aday çıkan Kamat, genel kurula ilişkin önemli açıklamalara imza attı.

Yeşil beyazlı camia için harcamaya başladığının bilgisini veren başkan adayı, kulübün prestijini de daha yukarı çekeceklerini belirtti.

İşimiz Zor Ama Üstesinden Geleceğiz

İlk olarak yönetim kurulu olmak üzere, tüm idare organlarıyla da tüm gün boyunca çeşitli toplantılar gerçekleştirdiğini söyleyen Erkan Kamat, kulübün marka değerine de değindi.

Yapılan görüşmeler neticesinde tek gerçeğin Bursaspor Kulübü marka değerinin dünya pek çok noktasına ulaştığını da ekledi. Fakat şu an için yeşil beyazlı kulüpte ciddi anlamda bir prestij kaybı yaşandığını dile getiren yönetici adayı, kulübün prestijini de daha yukarı çekeceklerini ifade etti.

Kulübün kaybedeceği tek bir dakikasının dahi olmadığına dikkat çeken Kamat, gelecek günlere ilişkin de plan bilgisini paylaştı. Bursaspor genel kurul üyelerini olağanüstü genel kurulun ilk oturumu olan 23 Ağustos’ta Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’na davet edeceklerinin bilgisini de verdi. İşlerinin çok zor olduğunun fakında olduklarını fakat üstesinden de geleceklerini belirtti.

Güncel Yazılar