Erkan Kamat

Erkan Kamat Hatıra Kombinesi Projesine İlişkin Konuştu

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, taraftarlarına ‘Hatıra Kombinesi’ adlı proje için teşekkür dileklerinde bulundu. Söz konusu kampanyayı yapmaktan gurur duyacaklarını belirten yönetici, detayları belirleyerek satışa hemen başlanacağını ifade etti.

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, yeşil beyazlı tarafarların ‘Hatıra Kombinesi’ projesine ilişkin konuştu. Böyle bir kampanyayı yapmaktan onur duyduklarını söyleyen yönetici, detayların belirlenerek satışa da hemen başlanacağını söyledi. Ve camiasıyla da bir kez daha gurur duyduklarını belirtti.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun koronavirüs salgını sebebiyle ligin ilk yarısında statlara seyirci alınmayacağını duyurmasının ardından, Bursaspor Taraftarlar Birliği harekete geçti. Yeşil beyazlı kulübe maddi destek olmak için yönetime ‘Hatıra Kombinesi’ çıkarma fikrini ulaştırarak çağrıda bulundu.

Camiamla Gurur Duydum

Taraftarların bu isteğine sessiz kalmayan yeşil beyazlı yönetimden ise cevap geldi. Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, taraftarına bu anlamı proje için teşekkür dileklerinde bulundu. Bu kampanyayı yapmaktan onur duyduklarını belirterek, detayların konuşulacağının bilgisini verdi.

Taraftarlardan kampanya projesi geldiğinden çok duygulandığını ifade eden Kamat, projeye imza atan Bursaspor Taraftarlar Birliği’ne de şahsı, yönetimi ve kulübü adına teşekkür dileklerini iletti.

Güncel Yazılar