FENERBAHÇE’DE ARDA GÜLER PLANLARI DEVAM EDİYOR

Bu sezon süper lig de istediği sonuca ulaşamayan sarı lacivertli takım Fenerbahçe sezonu 2. Olarak tamamladılar.

Süper lig de istediklerini alamalar da Türkiye kupası finalinde gösterdikleri performansları ile Başakşehir ‘İ geçerek uzun yıllar sonra taraftarlarına bir kupa kazandırarak sezonu Türkiye kupası ile tamamladılar.

Sarı lacivertli takım da bu sezon ki performansı ile en çok konuşulan isimlerinden birisi olan 18 yasında olan genç oyuncusu Arda Güler bu sezon süper ligin ve Türk futbolunun en önemli isimlerinden birisi oldu.

18 yasındaki genç oyuncu Arda Güler bu sezon sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de ki performansı ile parlayan bir değer olduğunu gösterirken, artık ayrılık sinyalleri de gelmeye başladı.

Birçok Avrupa ekibinin peşinde olduğu 18 yasındaki genç isim Arda Güler için kıyası ya bir transfer süreci devam ediyor. Sarı lacivertli takım Fenerbahçe ‘nin artık elinde tutması zor olan Arda Güler sezon sonun da yapılacak olan teklifler doğrultusunda takımdan ayrılma ihtimali yüksek.

Sarı lacivertli takım genç oyuncusunun en az 1 yıl daha takımda kalmasını isterken, 17,5 milyon Euro’ luk serbest kalma maddesi bir Avrupa kulübü tarafından devreye alınır ve Arda Güler de kabul eder ise her şey için geç ola bilir.

Bu süreçte sarı lacivertli takımın yapacağı en doğru hamle bir kulübe anlaşıp Arda Güleri gelecek sezon da Fenerbahçe ‘ de 1 yıllık kiralık olarak takımda kalmasını sağlamak en doğru hamlelerde birisi gibi.

KARİYERİNE DOĞRU BİR TAKIMDA DEVAM ETMESİ EN DOĞRUSU

18 yasındaki genç oyuncu Arda Güler bu sezon sarı lacivertli takım Fenerbahçe’ de ki performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

Sezon sonunun gelmesi ile hangi takıma transfer olacağı çok konuşulan Arda Güler için inanılmaz bonservis bedelleri konuşuluyor.

Bonservis bedeli konusunu geçip bir kenara bıraktığımız da gençlere yönelen ve süre de ala bileceği Ajax gibi Real Madrid gibi i Bayern gibi takımlara göndermek gelişimi be kendisi için çok önemli olacaktır.

Kariyerine 1 yıl daha süper lig de devam etmesi üzerinde ki baskıyı arttıracağı gibi burada bir yarış içinde mi olacak? Yoksa Avrupa ‘ da en doğru isimler daha tecrübeli oyuncu grubu ile bir arada mı çalışacak ona karar vermeli.

ARDA GÜLER İÇİN MAKSİMUM 25 MİLYON EURO EN İDEAL RAKAM

18 yasındaki genç oyuncu Arda Güler için inanılmaz transfer ücretleri konuşuluyor ki fazlası ile hak ediyor diye biliriz.

Saf yeteneği olan geç isim için sarı lacivertli takım hiç düşünmeden Real veya Bayern ile 20 – 25 Milyon Euro arasında bir fiyatta anlaşıp önünü açmalılar.

Bu takımlar la bir de hazırlık maçı ayarladın mı çok güzel de reklamını yaptıktan sonra daha ne istersin?