Frutti Extra Bursaspor

Frutti Extra Bursaspor 3 Amerikalı İle Daha Anlaştı

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle tescil edilen basketbol liglerinde, yeni sezon için hazırlık heyecanı başladı. Bu süreçte özellikle yapmış olduğu transferlerle gündeme gelen ekiplerin başında Frutti Extra Bursaspor geldi. Kulüpten yapılan açıklamaya göre yeşil beyazlılarda 3 yeni isimle anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Koronavirüs salgını sebebiyle Türkiye’de tescil edilen basketbol liglerinde, yeni sezon hazırlıklarına başlandı. Önceki sezonu yarıda bırakılan ve basketbola adeta hasret kalınan dönemde, transfer hazırlıkları da tempolu bir şekilde devam ediyor.

Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Frutti Extra Bursaspor Kulübü de yeni sezonda iddialı bir kadro kurmak için kolları uzun bir süre önce sıvadı.

Özellikle de beyaz sezon ilanı dönemini transfer çalışmaları ile geçiren Bursaspor ekibi, yaptığı transferlerle de gündem olmaya devam ediyor.

Çalışmalar Bugün Başlıyor

Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden Bursa temsilcisinde 3 yeni Amerikalı isimle anlaşıldığı da resmen duyuruldu.

NBA patentli olan Amerikalı Xavier Munford, Malik Newman ve Daniel Hamilton’un Bursa’ya geldiği öğrenilirken, üç oyuncunun da yeşil beyazlı atkıyla poz vermesi taraftarı sevindirdi.

Yapılacak sağlık kontrolleri sonrasında bugün takımla beraber çalışmalara başlayacak olan Amerikalı yıldızlar, yeni sezonda Bursa için mücadele edecekler.

Güncel Yazılar