Kenny Kadji

Frutti Extra Bursaspor Kulübü Kenny Kadji İle Anlaştı

Basketbolda yeni sezon hazırlıklarının sıkı bir çalışma ile devam ettiği süreçte, Frutti Extra Bursaspor Kulübü transferleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Yeni sezonda son derece iddialı ve güçlü bir kadro kurmanın peşine düşen Bursa temsilcisi, bir transferini daha duyurdu. Amerikalı pivot oyuncusu Kenny Kadji ile anlaşan kulüp, transfer çalışmalarına ise devam ediyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle basketbolda beyaz sezon ilanının ardından yeni sezon için hazırlıklara başlangıç yapıldı. 2020-2021 sezonu için çalışmalarını sürdüren ve iddialı bir kadroyu hedefleyen kulüplerin başında ise Frutti Extra Bursaspor Kulübü geliyor.

Yeni sezon hazırlık sürecinde yapmış olduğu transferlerle gündem olan yeşil beyazlı kulüp, bir isimle daha anlaştığını duyurdu.

4 ve 5 Numarada Forma Giyecek

Kulüpten yapılan açıklamaya göre TOFAŞ Basketbol Takımı’nda forma terleten Amerikalı yıldız Kenny Kadji ile anlaşmaya varıldı. 32 yaşında olan deneyimli sporcu, gelecek sezonda Bursa için ter dökecek.

Pivot mevkide mücadele eden başarıl oyuncunun transferine ilişkin yapılan açıklamada ise, son transferin Kamerunlu pivot Kenny Kadji olduğu belirtildi. Amerikalı oyuncunun sağlık kontrollerinin sonrasında takımla beraber çalışmalara başlayacağının bilgisi de verildi.

Edinilen bilgilere göre ise Frutti Extra Bursaspor Kulübü Başantrenörü Tutku Açık’ın, Kadji için 4 ve 5 numarada oynatma planları olduğu öğrenildi.

Güncel Yazılar