Frutti Extra Bursaspor

Frutti Extra Bursaspor Yeni Sezonun İlk Antrenmanına Çıktı

Koronavirüs salgını nedeniyle Beyaz Sezon ilan edilen ve tescil kararı ile iptale  uğrayan basketbol liglerinde, yeni sezon için hazırlıklar başladı. Bursa temsilcisi Frutti Extra Bursaspor ekibi de gelecek sezonun hazırlıklarına başlayarak, ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs pandemisi, Türkiye’de de son derece olumsuz etkiler yarattı ve hala da yaratmaya devam ediyor. Bu zorlu dönemden etkilenen spor faaliyetlerinde ise hareketlenmeler yeni yeni başlamış durumda.

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından alınan Kovid-19 tedbirleri kapsamındaki Beyaz Sezon kararının ardından, kulüpler yeni sezon hazırlıklarına da başlamış durumda.

Uzun bir dönemdir parkelerden uzak kalan sporcular da, aranın ardından tekrar parkelere kavuştu. Edinilen bilgilere göre Frutti Extra Bursaspor Kulübü de, gelecek sezonun ilk antrenmanını dün itibariyle gerçekleştirerek parkeye indi.

Tarihinde ilk defa Euro Cup’ta mücadele edecek olan yeşil beyazlılar, antrenmanlarını da bu kapsamda daha yoğun geçirecek gibi görünüyor.

Oğuz Savaş ve Birkan Batuk Da Katıldı

Tecrübeli basketbol koçu Tutku Açık gözetiminde çalışmalara başlayan Frutti Extra Bursaspor ekibi, antrenmanını ise 100. Yıl Spor Salonu’nda gerçekleştirdi.

Transfer sürecinde çok fazla gündem olan isimlerle de anlaşan yeşil beyazlılar, Oğuz Savaş ve Birkan Batuk’a da forma verdi ve ilk antrenmanına böylelikle çıkmış oldu.

Güncel Yazılar