İbrahim Üzülmez

İbrahim Üzülmez Ekibin Öz Eleştiri Yapması Gerektiğini Belirtti

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, takımının eleştirileri kendine yöneltmesi gerektiğini belirtti.

TFF 1. Lig’in iddialı ekiplerinden olan Bursaspor, ligin 20. Haftasında Eskişehir karşısında 1-0’lık skorla mağlubiyet yaşamıştı. Kendi evinde yenilgiye uğrayan yeşil beyazlı ekibin tecrübeli teknik adamı İbrahim Üzülmez, Es-Es mağlubiyetinin ardından okları ekibine yöneltti.  

Teknik Direktör, bazı oyuncularının öz eleştiri yapması gerektiğinin altını çizerek, haftanın başından bu yana tüm ekibi uyardığını da ifade etti. Korktuğunun başına geldiğini de belirten Üzülmez, “Rakibe saygı duyuyorum. Bugün iyi mücadele ettiler” açıklamasında bulundu.

Es-Es yenilgisi ile ilgili değerlendirmede bulunan hoca, almış olduğu yenilginin de teknik adamlık hayatı süresince almış olduğu en kötü mağlubiyetlerden birisi olduğunu ifade etti.

Pes Etmek Yok

Kendi evlerinde gerçekleşen mücadelenin yenilgileri ile sonlanmasına üzgün olduklarını ekleyen Üzülmez, “Bu maçtan ders çıkarmak önemli. Bugün rakip bize iyi ders verdi” dedi.

Yaptığı değerlendirmede ekibinin en kısa zamanda ayağa kalkması gerektiğini ve hiçbir şekilde pes etmeyeceklerini de dile getirdi.