İbrahim Üzülmez

İbrahim Üzülmez Liglerin Başlamasını Değerlendirdi

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, liglerin devam etmesine ilişkin açıklamada bulundu. Sadece Türkiye’de değil, Almanya ve İspanya’da da durumun aynı olduğunu ve eski keyfi alamadıklarını ifade etti. Futbolun mecburiyetten oynandığını belirten teknik adam, maddiyattan ve sıralamanın netleşmesi için oynandığını da ekledi.

Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, liglerin devam etmesine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Keçiörengücü mücadelesi öncesinde konuşan teknik adam, beklentilerin yüksek olduğunu söyledi. Takımı pandemi öncesi ve sonrası diye ikiye ayırdığını da ekleyen çalıştırıcı, pandemi öncesinde takım olarak Boluspor karşılaşmasıyla beraber ufak da olsa bir kırılganlık yaşadıklarının altını çizdi. Pandeminin ardından ise iyi başladıklarını ifade ederek, oyuncuların 35-36 günde saha içerisinde maksimum performans vermeye çalıştıklarına dikkat çekti.

Bazen bunaltıcı bir hava olmasına rağmen, iyi çalıştıklarını söyleyen teknik adam, bunun karşılığını da almak istediklerine değindi.

Eski Keyif  Yok 

Keçiörengücü mücadelesinin çok önemli olduğunu da söyleyen İbrahim Üzülmez, saha şartlarını çok olumlu olmadığını da tekrar dile getirdi.

Pandemi sonrasında futbola dönüş ile ilgili de değerlendirmede bulunan çalıştırıcı, eski keyfin alınmadığını söyledi. Federasyonun işinin de kolay olmadığını fakat futbolun da mecburiyetten oynandığını ekledi. Ve bu durumun yalnızca Türkiye’de değil, Almanya ve İspanya’da da böyle olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar