İbrahim Üzülmez

İbrahim Üzülmez Osmanlıspor Maçı Öncesinde Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’in iddialı ekiplerinden olan Bursaspor’un tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Osmanlıspor maçı öncesinde açıklama yaptı. Yeşil beyazlı ekibin hocası, iyi bir çıkış sergilemek istediklerini belirtti.

TFF 1. Lig’de yer alan iddialı ekipler arasında yer alan Bursaspor, 21’inci haftada karşılaşacağı Osmanlıspor ekibi müsabakasına sıkı sıkıya hazırlık yapıyor. Yeşil beyazlı ekibin tecrübeli teknik adamı olan İbrahim Üzülmez, maç öncesinde açıklama yaptı.

Yapmış olduğu açıklamada iyi bir çıkış sergilemek istediklerini belirten Üzülmez, “Tökezleyeceğimiz maçlar olacak ama oyun olarak daha fazla direnç göstermemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde sabah saatlerinde idman yapan ve Osmanlı maçına hazırlanan yeşil beyazlı takımın başarılı Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Eskişehir mücadelesi ile almış oldukları mağlubiyet sebebiyle hala üzüntü duyduklarını da ekledi.

Taraftarın Desteği Muazzam

Üzülmez, taraftarın da muazzam bir destek verdiklerini belirterek, onlara inanmaya başladıklarını ve maçta da müthiş bir destek verdiklerini ekledi. Futbolda bir gerçek olduğunu ve bunun için da mücadele edeceklerinim altını çizen teknik adam, “Oyuncularıma her fırsatta anlatmaya çalışıyorum. 3 haftalık galibiyet serimizde bu takım saha içerisinde mücadele ederek bu puanları kazandı” dedi.