İbrahim Üzülmez

İbrahim Üzülmez’den Batalla Transferine İlişkin Açıklama

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor takımının tecrübeli Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, Batalla transferine ilişkin açıklama yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Bursaspor Kulüp Başkanı Mesut Mestan’ın Batalla’nın gelecek sezonda takımda olacağına ilişkin İbrahim Üzülmez açıklama yaptı. Konuya ilişkin henüz kulüp başkanı ile konuşmadığını ifade eden çalıştırıcı, hangi konuma getirileceğini de bilmediğini ekledi.

Yeşil beyazlı kulüp için bir efsane haline gelen sporcunun ise taraftar tarafından da çok sevildiğine özellikle vurgu yaptı.

Üzülmez, teknik kadroda yer alacağı ifade edilen efsane Bursaspor oyuncusunun gelişinin, henüz Mesut Mestan ile konuşmadıklarını belirtti.

Batalla’nın kariyeri yüksek olan bir oyuncu olduğunu ifade eden İbrahim Üzülmez, Bursaspor zamanına da değindi.

Hedefte Şampiyon Olmak Var

Futbolcunun, yeşil beyazlı formayı terlettiği dönemde takıma son derece büyük katkıları bulunduğunu ifade ederek, taraftarın da çok sevdiği futbolcu olduğunu vurguladı.

Kulüp Başkanı’nın ise Batalla ile ilgili nasıl bir görev düşündüğünü bilmediğini söyleyen teknik adam, otoriteyi herkesin bilmesi gerektiğine de dikkat çekti.

İbrahim Üzülmez, şu an için yoğunlaştığı konunun ise takımının şampiyon olması olduğunu ifade ederek, üst ligi hedeflediğini belirtti. Bu anlamda da bu dönemde tamamen takım olarak şampiyonluğa ve Süper Lig’e yükselmeye odaklandıklarını ifade etti.