İbrahim Üzülmez

İbrahim Üzülmez’den Federasyona Öneri

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, gündeme ilişkin açıklamada bulundu.

 

TFF 1. Lig’de şampiyonluk için yarışan ve en önemli adaylardan biri olan Bursaspor ekibinin tecrübeli teknik adam gündeme ilişkin konuştu. İbrahim Üzülmez, 6 hafta için karantina ligi oluşturulması gerektiğinin altını çizdi. Ayrıca bu süreçte şehrin desteğini ise alamadıklarını ifade etti. Şampiyon olunca açık otobüste yapılacak şampiyon turunda ise yer bulunamayacağına değindi.

 

8 Mayıs itibariyle Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde çalışmaya başladıklarını söyleyen teknik adam, güzel bir sinerji yakaladıklarını ekledi. Bugün ve yarın da antrenmanların yapılışının ardından bayram iznine çıkacaklarını belirtti. Öte yandan dün tekrar Kovid-19 testlerinin yapıldığını söyledi.

 

Karantina Ligi Oluşturulmalı

 

Liglerin de ne pahasına olursa olsun oynanması gerektiğini belirten İbrahim Üzülmez, Süper ve TFF 1’inci Lig’de de karantina ligi oluşturulması gerektiğini söyledi. Bunun için de İstanbul ve Antalya’nın ön plana çıktığını söyledi ve bunun daha doğru olduğunu düşündüğünü de ifade etti.

 

Futbol Federasyonu maliyetleri karşıladığında, karantina ligi ortamına onları taşıdığını söyleyerek, böylelikle şampiyonun ve küme düşenlerin de belli olacağının altını çizdi. Teknik adam şampiyonlardan birinin de Bursaspor olması için dilekte bulundu.

Güncel Yazılar