İnegöl Belediyespor

İnegöl Belediyespor Ekibinin Aykut Lale İle Yolları Resmen Ayrıldı

İnegöl Belediyespor ekibinde A Takım Antrenörü olan Aykut Lale ile yollar resmen ayrıldı. Takım hocasının ayrılık sebebi, takımın önünü açabilmek adına ayrıldığı şeklinde açıkladığı ifade edildi. AXA Sigorta Efeler Ligi ekibinin başındaki teknik adamla yollar ise, takımın iyiliği için ayrılmak durumunda kaldı.

İnegöl Belediyespor ekibinin A Takım Antrenörü olan Aykut Lale, takımından resmen ayrıldı. Bursa kulübü tarafından yapılan açıklamaya göre, AXA Sigorta Efeler Ligi ekibi olan İnegöl Belediyespor’da sezon başından bu yana görev alan A Takım Antrenörü Aykut Lale ile yolların ayrılmış olduğu ifade edildi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre, Aykut Lale, takımın önünü açabilmek adına takımdan ayrılmak istedi. Söz konusu durumu yönetim kuruluna iletince de, karşılıklı olarak bir değerlendirme söz konusu oldu.

Teknik adamın talebinin ardından yönetim kurulu ile karşılıklı olarak bir değerlendirmeye oturdu. Söz konusu görüşmelerin ardından ise Aykut Lale ile İnegöl Belediyespor ekibinin yollarının ayrılmasına karar verildi.

Hizmetleri İçin Teşekkür Edildi

Alınan karar, kulüp tarafından yapılan açıklama ile bildirildi. Çalıştırıcının ayrılışının kamuoyu ile paylaşılmasının ardından ise, Lale’nin vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür dileklerinde bulunuldu ve sonraki yaşamı için başarı dilendi.