Münür Kanar

İnegölspor Kulübü Başkanı Münür Kanar’dan Değerlendirme

Koronavirüs salgını sebebiyle askıya alınan liglerin ne zaman başlayacağı büyük bir merak konusu olmuştu. Türkiye Futbol Federasyonu ise dün itibariyle tarihin 12 Haziran olduğunu resmen duyurdu.

TFF 2. Lig’de mücadele eden İnegölspor Kulübü Başkanı Münür Kanar da, liglerin devamına ilişkin alınan kararı değerlendirdi. Bu süreçte çok sayıda kulübün ciddi anlamda zarar gördüğünü ifade eden başkan, 90 kulübün bir talebi olduğuna dikkat çekti. Bu talebin de 2 ve 3’üncü liglerle ilgili olduğunu söyledi. Fakat söz konusu isteklerin alınan kararlar içerisinde de yer almadığını ekleyerek, alınacak kararı biraz daha farklı beklediklerini belirtti.

Bursa temsilcisi İnegölspor ekibinin her koşulda bir üst ligi düşünerek oynayacağının da altını çizen Münür Kanar, bu sebeple de hedeflerinden şaşmadıklarını ekledi. Kendilerine desteğin gerektiğini de ligin başından beri söylediklerini ifade eden başkan, gelinen noktanın ise kimse tarafından tahmin edilmediğini belirtti.

Taraftarımızı Çok Seviyoruz

Dün olduğu gibi bugün de aynı kararlılık ile hedeflerine yöneleceklerini ekleyen başkan, alınan kararın da futbol camiasına hayırlar getirmesi için dilekte bulundu.

İnegölspor ekibi için de bu kararın en güzel ve en hayırlısını dileyen Kanar, şartların ise kulüplerin için kötüleştiğini ekledi. Fakat yine de başarılı olacaklarına inandıklarını söyleyerek, virüs sebebiyle görüşülemeyen taraftarı da çok sevdiklerini ekledi.