İrfan Buz

İrfan Buz Hatayspor Maçında Olmayacak

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü İrfan Buz, Hatayspor mücadelesinde yer alamayacak. Kritik maçta hocasız olacak yeşil beyazlılar için ise endişeli süreç başladı.

TFF 1. Lig’de 34’üncü hafta mücadelesi için Bursaspor ve Hatayspor ekipleri karşı karşıya gelecek. Kritik mücadelede yeşil beyazlı takımın tecrübeli Teknik Direktörü İrfan Buz ise yer alamayacak.

Ligin 33’üncü hafta mücadelesinde Ekol Göz Menemenspor ekibi ile kozlarını paylaşan Bursa ekibi, rakibiyle 1-1 berabere kalmıştı. Mücadelenin 80’inci dakikasında ise yeşil beyazlıların teknik ismi İrfan Buz, kırmızı kart görmüştü.

Cezalı duruma düşen teknik adam, Hatayspor oyununda yer alamayacak. Kulüp için büyük öneme sahip olan mücadelede teknik ismin yer almaması ise büyük bir endişeye neden oldu.

Hakeme Tepki Gösterip Kırmızı Kart Görmüştü

Ligin 33’üncü haftasında Ekol Göz Menemenspor ile karşı karşıya gelen Bursa temsilcisi, oyundan 1-1 eşitlikle ayrılmıştı. Bu beraberliğin 80’inci dakikasında ise İzmir ekibinin kazandığı penaltı sonrasında hakeme yoğun itirazda bulunan İrfan Buz, kırmızı kart görmüştü.

Gördüğü kırmızı kartla cezalı duruma düşen teknik adam, Hatayspor ile olacak kritik mücadelede de yer alamamış olacak. Tecrübeli çalıştırıcı, deplasman mcüadelesinde yedek kulübesinde ve soyunda odasında da yer alamamış olacak.

Güncel yazılar