İrfan Buz

İrfan Buz İle Yeni Bursaspor Süper Lig Yolunda

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibi, Teknik Direktör İrfan Buz başa geçtikten sonra art arda galibiyet sevinci yaşamaya devam ediyor. Teknik adamla çıktığı 3 mücadeleden de galip ayrılan yeşil beyazlılar, ligde ise son 2 haftaya girmenin heyecanını yaşıyor. Kalan haftalarda da galibiyetle geçen bir lig sürecine imza atmak isteyen yeşil beyazlılar, hedefine ise Süper Lig’i almış durumda.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor ekibi, Teknik Direktör İrfan Buz ile çıktığı 3 maçtan da galibiyetle ayrılmayı başardı. Süper Lig için sıkı çalışan yeşil beyazlılar, ligin kalan son haftalarında da aynı sevinci yaşamak istiyor.

12 Temmuz Pazar günü kendi evinde Ekol Göz Menemenspor ekibini konuk edecek olan Bursaspor ekibi, Süper Lig biletini almak için de büyük bir uğraşıya imza atacak.

Averajla 4’üncü Basamakta Yer Alıyor

Averajla 4’üncü basamakta yer alan yeşil beyazlı ekip, Adana Demirspor  ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor ekibi ile de bu süreçte sıkı bir rekabet içerisinde olacak. Ligin normal sezonunda sahasındaki son maçına çıkacak olan Bursa temsilcisi, bu oyundan da galip gelirse, iddiasını son haftaya taşıyacak.

İrfan Buz ile tekrardan can bulan Bursaspor ekibi, teknik adamın geldiği süreçte beraber toplamda 9 puanı 3 maçta hanesine yazdırma başarısını da gösterdi.

Güncel Yazılar