İrfan Buz

İrfan Buz Önemli Açıklamalara İmza Attı

Bursaspor Kulübü’nün yeni Teknik Direktörü İrfan Buz, yeni takımına gelir gelmez önemli mesajlara da imza attı.

Öncesinde 2014 yılında sezonun son 9 maçında yeşil beyazlıları çalıştıran tecrübeli teknik adam, tekrardan Bursaspor’un başına geldi. İbrahim Üzülmez ile yolların ayrılmasının ardından hız kesmeden yeşil beyazlı ekibin başına gelen İrfan Buz, tek düşüncenin Süper Lig’e çıkmak olduğunu ekledi.

İlk olarak beşte beş yapmayı hedeflediklerini söyleyen teknik isim, ilk düşüncelerinin ilk ikiye girerek gerçek adrese dönebilmek olduğunu ifade etti.

Bunu başarmak için de sonuna kadar mücadele edeceklerinin altını çizdi. Adana maçına kadar ise 2 günleri olduğuna dikkat çeken İrfan Buz, oyuncularla da özel olarak konuşacağını belirtti.

Bursaspor’daki ikinci döneminde başarılı olmaktan başka bir düşüncesinin olmadığını vurgulayan teknik adam, 4 günde 2 maçları bulunduğunu söyledi.

Teknik Ekibi Belirlendi

Öte yandan takımın başına yeni gelen teknik direktörün, teknik heyetinin de belli olduğu öğrenildi. Buz’un ekibinde Sivasspor’un eski golcüsü Antrenör Mehmet Yıldız yer alıyor. Ayrıca eski Galatasaray futbolcusu Antrenör Taner Alpak, Antrenör Erkan Buz, Kaleci Antrenörü İsmail Aydoğdu ve Antrenör Musa Öztürk bulunacak.

İlk maçından galibiyetle dönen teknik ismin, gelecek maçlardaki başarısı da büyük bir heyecan uyandırdı.

Güncel Yazılar