İrfan Buz

İrfan Buz Önemli Açıklamamalarda Bulundu

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü İrfan Buz önemli açıklamalarda bulundu. Rakiplerden çok kendilerinin ne yaptığının önemli olduğuna dikkat çeken teknik adam, bir hedefleri olduğunun da vurgusunu yaptı. İnancı doldurarak çalıştıklarını da belirtti.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren ekiplerden biri olan Bursaspor Kulübü’nün tecrübeli Teknik Direktörü İrfan Buz konuştu. Rakiplerden daha çok kendilerinin ne yaptığının da önemine değindi.

Bursaspor Kulübü olarak bir hedefleri olduğunu söyleyen teknik adam, inancı da doldurarak çalıştıklarını ekledi.

4 Temmuz günü şampiyonluğun önemli adaylarından biri konumunda yer alan Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü ile karşılaşma öncesinde konuştu. Yeşil beyazlı takımın başına henüz yeni gelen İrfan Buz, açıklamaları ise YouTube kanalı üzerinden yaptı.

Giresunspor ekibine karşı alınan 1-0 skorluk galibiyet sonrasında, maçın kolay olmadığının da altını özellikle çizdi.

Hedefte Her Zaman 3 Puan Olacak

Karadeniz deplasmanında, yeşil beyazlı kulüp olarak istediklerini aldıklarını da belirten Buz, özgüvenli olduklarını söyledi.

Özgüven ile tempoyu da yüksek tutarak %100 kazanmak istediklerini belirtti. Ve Bursaspor Kulübü’nün 3 puanlık hedefinin her zaman olacağını ekledi. Ve önceki galibiyeti de sevindiklerini ve sevincin bittiğini ifade etti.

Özellikle de odağın öneminin vurgusunu yapan teknik adam, futbolculara da bunu her zaman söylediğini belirtti.

Güncel Yazılar