İrfan Buz

İrfan Buz Play-Off Mücadelesi Öncesinde Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Süper Lig’e yükselmek için büyük bir uğraş veren Bursaspor Kulübü Teknik Direktörü önemli açıklamalara imza attı. Teknik adam, taraftarın beklentisi doğrultusunda Süper Lig’ yükseleceklerini ifade etti.

TFF 1. Lig’de Play-Off mücadelelerine kalan ve Süper Lig için mücadele etmeye hazırlanan Bursaspor Kulübü’nün Teknik Direktörü İrfan Buz açıklama yaptı. 22 Temmuz Çarşamba günü yarı final mücadelesinin ilk ayağında ise Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda Adana Demirspor ile mücadele edeceklerini ekledi.

Süper Lig’e Yükselmek İstiyoruz

Bütün bir sezonun çalışmalarının ardından burada olduklarını ve ilk final maçına çıktıklarını da belirten İrfan Buz, hem şehrin hem de yeşil beyazlı taraftarların beklentilerini ise çok iyi bildiklerinin altını çizdi.

Söz konusu durumu futbolculara da anlattıklarını söyleyen yeşil beyazlı çalıştırıcı, kendisinin de 20-25 gündür burada olduğunu ifade etti. Özellikle de son maçın ardından tüm oyuncuları tanıma fırsatı edindiğinin de bilgisini verdi.

Bu süreçte neler yapabileceklerini gördüklerini ekleyen teknik adam, Bursaspor Kulübü olarak kendi belirli stratejilerinin olduğunu da vurguladı. Ve Bursaspor taraftarının beklentisini karşılayacak şekilde de Çarşamba günü iyi bir performansla ilk ayağı oynayacaklarını söyledi.

İkinci ayağı oynadıktan sonra da finale çıkarak, Süper Lig’e yükselmek istediklerinin altını çizdi.

Güncel Yazılar