İzzet Türkyılmaz

İzzet Türkyılmaz Bursaspor Ekibine Geliyor

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Frutti Extra Bursaspor ekibi, kadrosunu güçlendirme çalışmalarına devam ediyor. Euro Cup’ta bu sezon ilk defa mücadele edecek olan yeşil beyazlılar, bir transfer haberiyle daha gündeme geldi. Edinilen bilgilere göre Bursa temsilcisi ekip, pivot mevki oyuncusu İzzet Türkyılmaz ile anlaşmanın eşiğine kadar geldi.

 

Pandemi sebebiyle şampiyon ilan edilmeden tescil edilen liglerde, gelecek sezon hazırlıklarına başlandı. Frutti Extra Bursaspor ekibi de bu dönemde transfer çalışmalarına özel olarak yoğunlaştı.

 

Basketbol Süper Ligi ile beraber EuroCup’ta ilk defa bu sezon mücadele edecek olacak Frutti Extra Bursaspor ekibi, hazırlıklarını sürdürüyor. Çok daha iddialı bir kadro kurmanın planlarını yapan yeşil beyazlılar, İzzet Türkyılmaz ile anlaşmanın da eşiğine geldi.

 

Kadro Güçlendirme Çalışmaları

 

Euro Cup’ta mücadele etmenin hazırlığına girişen Frutti Extra Bursaspor Kulübü, Oğuz Savaş transferi ile de en iddialı hareketini gerçekleştirmişti.

 

İzzet Türkyılmaz ile anlaşma yolunda olduğu da öğrenilen yeşil beyazlılar, kadrosunda da önemli gelişmelere imza atma yolunda ilerliyor.

 

Basketbol Süper Ligi’nde toplam 16 oyunda forma giyen sporcu, 14,2 dakikada 3.6 sayı, 2.4 ribaunt, 0.7 asist ortalamalarına da sahip olmayı başardı.

 

Toplam %83.3 serbest atış ile, %43.9 iki sayılık, %54.5 üç sayı oranlara da imzasını atan isim oldu.

Güncel Yazılar