Selçuk Şahin

Kaptan Selçuk Şahin’den Taraftara Mesaj Var

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Futbol A Takım’da forma giyen Selçuk Şahin, yeşil beyazlı taraftarlarına mesaj gönderdi. Kulübünü şampiyon olmadan bırakmayacağını söyleyen kaptan, sözleriyle büyük bir sevgi seli yaşattı.

 

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluğun en önemli adaylarından biri olan Bursaspor, Süper Lig’e yükselmek için büyük bir çaba sarf ediyor. Eski ligine dönmek ve başarı kaydedebilmek için uğraşan yeşil beyazlı kulüp, kalan maçlarında ise galibiyet edinmek istiyor.

 

Koronavirüs salgını sebebiyle 19 Mart günü askıya alınan liglerin 12 Haziran günü başlamasına ise karar verilmişti. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir tarafından yapılan açıklamada, liglerin tekrar başlayacağını da belirtti.

 

Bir yandan gelecek sezon hazırlıklarına devam eden bir yandan da antrenman hazırlıklarına başladı. Takımın kaptanı Selçuk Şahin ise bu zorlu süreçte yaptığı açıklamalarla sevgi seli yaşattı.

 

Hikaye Devam Edecek

 

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan 39 yaşındaki ön libero mevki oyuncusu antrenman fotoğraflarının altına düştüğü bir notla dikkat çekti. Şampiyonluk hikayesinin kaldığı yerden devam edeceğini söyleyen Selçuk Şahin, bu açıklaması ile taraftarına şampiyonluk mesajı verdi.

 

Ayrıca katılmış olduğu yayın sırasında da koronavirüs sebebiyle şartların nasıl gelişeceğini bilmese de, Bursaspor’u şampiyon yapmadan futbolu bırakmayacağının altını çizdi.

Güncel Yazılar