Bursaspor

Kubilay Kanatsızkuş İçin Fransa’dan Talip

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve şampiyonluk için en önemli adaylardan biri olan Bursaspor oyuncusuna talip çıktı. Yeşil beyazlı takımın başarılı ismi Kubilay Kanatsızkuş için Fransa’nın Le Havre ekibinden teklif geldi.

TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Bursaspor Kulübü’nün yıldız ismine Fransa’dan talip çıktı. Yeşil beyazlı takımdaki başarısıyla dikkatleri çeken Kubilay Kanatsızkuş için Le Havre ekibi ilgisi olduğunu belirtti.

Bursaspor’un başarılı ismini yakın takibe alan Fransa ekibi, 23 yaşındaki santrafor oyuncusunu kadrosuna almanın hazırlıklarına başladı.

Süper Lig’e yükselme yolunda önemli bir yerde olan Bursaspor’da dikkatleri çeken Kanatsızkuş için eski teknik adamın talip olduğu ifade edildi.

Geçmişte Bursaspor’u Çalıştırmıştı

Geçmiş sezonlarda Bursaspor ekibini çalıştıran teknik isim Paul Le Guen, Kubilay’ı yeni takımında görmek istediğini belirtti. Fransa 2. Lig ekibi olan Le Havre Kulübü’nün sezon sonu yeşil beyazlıların kapısını çalacağı bilgisi edinildi. Öncesinde Bursaspor ekibinden Umut Meraş ve Ertuğrul Ersoy ile de anlaşan Fransız takım, bu kez Kanatsızkuş’u takımında görmeye hazırlanıyor.

Teknik Direktör İrfan Buz’un ardından büyük bir çıkış gösteren Bursaspor Kulübü de, Süper Lig için hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Yeşil beyazlılar gelecek sezonda Süper Lig’de mücadele etme konusuna ise kesin gözüyle bakıyorlar.

Güncel Yazılar