Kubilay Kanatsızkuş

Kubilay Kanatsızkuş Yeni Tarzıyla Yüz Güldürdü

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Futbol A Takım’ının başarılı oyuncusu Kubilay Kanatsızkuş, taraftarın yüzünü güldürdü. Saçlarını yeşil beyaza boyatan başarılı futbolcu, formasının renklerini tarzıyla bütünleştirerek, Bursalıların gönlüne bir kez daha girmeyi başardı.

 

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Futbol A Takımı, koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen liglerin devamı için hazırlıklarına devam ediyor. Tempolu bir antrenman süreci geçiren yeşil beyazlılar, kalan mücadelelerden galibiyetle ayrılmanın planlarını yapıyor. Ligi şampiyon tamamlayarak üst lige tekrar yükselmek isteyen Bursa ekibinin başarılı sporcusu ise değişimi ile dikkatleri çekti.

 

Antrenmanda Objektiflere Yansıdı

 

Yeşil beyazlı takımda forma terleten ve taraftarın sevgilisi olan Kubilay Kanatsızkuş, saçlarını yeşil beyaza boyatarak adeta yeni bir modaya adını yazdırmayı başardı. 23 yaşındaki genç sporcunun saçlarına yeşil beyaz renklerini kullanarak özel bir şerit çektirmesi, taraftarın da gönlünü bir kez daha fethetmesine neden oldu.

 

Vakıfköy patentli olan santrafor mevki sporcunun bu yeni tarzının, futbol dünyasında adeta yeni bir modaya imzasını atacak gibi görünüyor.

 

19 Haziran günü başlayacak olan lige formda girmek isteyen Kubilay’ın saçları, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ndeki idmanda objektiflere de yansıdı. Fotoğrafı gören taraftarlar ise durumdan son derece memnun oldular.

Güncel Yazılar