Mamadou Diarra

Mamadou Diarra Bursaspor İle Olan Sözleşmesini Feshetti

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, gelecek sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kadro yapılanma çalışmalarını sürdüren yeşil beyazlılarda bu dönemde, beklenmeyen bir ayrılık yaşandı. Mamadou Diarra kulüpten alacakları nedeniyle sözleşmesini tek taraflı feshetti.

 

Sezon başlangıcında Boluspor ekibinden transfer edilen 23 yaşındaki başarılı oyuncu, kulüpte alacakları nedeniyle ayrılan 3’üncü futbolcu olarak da kayıtlara geçti.

 

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Kadro yapılandırma çalışmalarını devam ettiren yeşil beyazlılarda, beklenmeyen bir ayrılık yaşanmış oldu. Edinilen bilgilere göre ise Mamadou Diarra kulüpten olacak alacakları nedeniyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

 

Sezon başında Bursaspor Kulübü ile anlaşan Senegalli stoper mevki oyuncusu Mamadou Diarra, sözleşmesini tek taraflı olarak feshetme kararı aldı. Yeşil beyazlı kulüpten alacakları olduğunu iddia eden sporcu, Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurdu. Bonservisini eline alan sporcunun, serbest kaldığı öğrenildi.

 

Bonservisi Elinde Kaldı

 

Boluspor ekibinden sezon başında Bursaspor’a transferi gerçekleşen 23 yaşındaki başarılı oyuncu, Bursaspor Kulübü’nden alacaklarını alamadı. Bu sebeple de Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulundu. Bonservisini eline alan oyuncunun, serbest kaldığı bilgisi edinildi.

 

Kerem Can Akyüz, Çağlar Şahin Akbaba’nın ardından alacakları sebebiyle ayrılan 3’üncü isim böylelikle Mamadou oldu. Konuya ilişkin ise kulüpten henüz bir açıklama yapılmadı.

Güncel Yazılar