Mesut Mestan

Mesut Mestan Batalla İle İlgili Çarpıcı Açıklamada Bulundu

TFF 1. Lig ekiplerinden olan Bursaspor Kulüp Başkanı Mesut Mestan, gelecek sezon için çarpıcı bir açıklamaya imza attı. Yeşil beyazlı takımda önemli bir yere sahip olan Pablo Martin Batalla’nın teknik heyette yer alacağını duyurdu.

TFF 1. Lig’de mücadele eden Bursaspor Kulübü’nün Başkanı Mesut Mestan, takıma ilişkin yepyeni bir gelişmeyi açıkladı. Yeşil beyazlı takım için büyük bir öneme sahip olan Pablo Martin Batalla’nın, teknik heyette yer alacağının duyurusunu da resmen yaptı.

Bizimle Olmalarını İstiyoruz

TRT Spor sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Mesut Mestan, liglerin geleceğine ilişkin de açıklama yaptı. Yeşil beyazlı takımın oynayacak gibi planları yapmış olduğunu belirten Kulüp Başkanı, oynanırsa hedefin Süper Lig olduğunu belirtti. Oynamayın dendiğinde de oynayamayacağını belirtti. Fakat Bursaspor Kulübü olarak ligin tamamlanması taraftarı olduğuna da dikkat çekildi.

Öte yandan Burak Kapacak ve Ozan Koç ile ilgili transfer haberlerine de değinen Mestan, iki isim için de tekliflerin geldiğini belirtti. Fakat yine de iki oyuncu ile devam etmek istediklerine de dikkat çekti.

Burak Kapacak ve Ozan Koç’un bu anlamda, Süper Lig’de de yeşil beyazlı forma ile mücadele etmesini istediğini ekledi. Ve gelen tekliflerden de son derece mutlu olduklarının da altını çizdi.