Mesut Mestan

Mesut Mestan Özer Hurmacı İle İlgili Açıklama Yaptı

TFF 1. Lig’de mücadele eden ve Play-Off mücadelelerinde Adana Demirspor ekibine yenilen Bursaspor Kulübü Başkanı Mesut Mestan önemli açıklamalarda bulundu.

Play-Off mücadelesi için Adana Demirspor ekibi ile karşı karşıya gelen Bursaspor, rakibine karşı mağlup olarak Süper Lig hayallerine veda etti. Kritik mücadele öncesinde ise yeşil beyazlı kulüpte büyük bir kriz yaşandı.

Özer Hurmacı ve Mesut Mestan arasında yaşanan olayın ardından ise yeşil beyazlı kulübün yönetici isminden açıklama geldi.

Hurmacı’nın yedek kaldığını öğrenmesi üzerine, gidip geri döndüğünü ifade eden Mestan, İrfan Buz’un da futbolcular tarafından dövülme endişesi ile otobüse almamış olduğunu belirtti.

Eşyalarını Alarak Gitmiş

Mesut Mestan, takım arkadaşları tarafından ihanetle suçlanmış olan Özer Hurmacı’nın eşyalarını ve nargilesini de alarak gittiğini ifade etti.

Hurmacı ile konuşmasında, Selçuk Şahin’in de 6 haftadır yedek olduğunu belirten yönetici, İrfan hocanın da ikinci yarıda oyuna alınabileceğini söylediğini paylaştı.

Kulüp doktorunu kaldırarak, cep telefonundan da fotoğraf çekeceğini söyleyerek, gece 2’ye kadar da diğer oyuncuları uyutmamış olduğunu belirtti. Takım arkadaşlarına yıldız olduğunu söylediğini ve sonrasında da yattığını öğrendiğini ekledi. Sonrasında sabah otobüse bindiğinde de, İrfan hocanın oyuncuları sabaha kadar uyutmadığını ve futbolcuların otobüste Hurmacı’yı dövebileceklerini düşündüğüne değindi.

Başkan, hocanın böyle bir sorumluluk alamayacağı için de Özer’in kafileden ayrılması gerektiğine karar verdiğini de paylaştı.

Güncel Yazılar