Mustafa Er

Mustafa Er Bursaspor Takımına İlişkin Açıklamalarda Bulundu

TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor ekibinde geçmişe Teknik Direktör olarak görev alan Mustafa Er önemli açıklamalarda bulundu.

 

Kırşehir Belediyespor ekibinde Teknik Direktör olarak görev alan Mustafa Er, eski takımı Bursaspor’a ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Yeşil beyazlı takımın eski evi olan Atatürk Stadyumu’ndan ayrılmasından sonra, takımdaki ruhun da etkilendiğini belirtti. Geçmişteki mistik havanın artık statta olmadığını belirten teknik adam, bir gün Batalla ile de yollarının kesişeceğini ekledi.

 

Hiç Kırmızı Kart Görmedim

Yeni tip koronavirüs sebebiyle tüm liglerin süresiz olarak askıya alındığı dönemde, en büyük sıkıntının da belirsizlik olduğuna dikkat çekti. Önceliğin sağlık olduğunu belirten Mustafa Er, işin de ikinci öncelik olduğunu ekledi.

 

Koronavirüs salgınında bireysel olarak evlerde çalışan sporcularının fiziksel sıkıntının yanı sıra, psikolojik anlamda da sorun yaratacağını da belirtti.

 

Herkes için sıkıntılı bir süreç olduğunu ifade eden teknik adam, hayatı boyunca hiç kırmızı kart görmediğini söyleyerek, Bursaspor forması giymenin tüm oyuncular için de bir istek olduğunu söyledi.

 

18 yaşında A Takım forması giydiğini de belirten Er, 6 sene kadar bir süre Bursaspor camiasında yer aldığını belirtti. Her şeyin değiştiğini de söyleyen çalıştırıcı, kalitenin ise geçmiş zamanda daha kaliteli olduğunu vurguladı.